


Одним з основних умов для підтримання здоров'я і нормальної життєдіяльності людини є підтримка нормальної вологості повітря. Від сухого повітря страждають шкірні покриви,слизові оболонки очей і дихальних шляхів.Низька вологість стає причиною швидкого старіння шкіри ,може спровокувати зниження імунітету,а значить ,збільшення ймовірності вірусних захворювань.
Тому зволожувач повітря для підтримки здоров'я просто необхідний. Відчуйте комфорт здорового повітря завдяки настільного арома - увлажнителю .
Ультразвукові хвилі розбивають суміш води і ефірних масел на мікрочастинки, утворюючи холодний водяна пара, що створює ніжний аромат і усуває запахи, при цьому зберігаючи корисні властивості масел. Має режим каганця, режим нічника-зволожувача і ароматизатора повітря.
Стильний дизайн в кольорі темного дерева вдало виглядати в будь-якому приміщенні. Невеликий, безшумний, ідеальний для створення оптимального мікроклімату в будинку, офісі, спа-салоні, готелі та лікувальних закладах.
Особливості:
- Компактний
- Легкий
- Стильний
- Функція ароматизації
- Не залишає вологість меблів
- Зручно додавати воду в резервуар.
Характеристики :
- Розмір: 95 х 150 мм
- Тип: Ароматизатор
- Країна виробник: Китай
- потужність: 2W
- Об'єм: 130 мл
- Матеріал :TPU пластик під дерево
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GP |
| Тип | Увлажнитель |
| Объем резервуара для воды | 0.5 л |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Индикатор работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Озонирование | Да |
| Защита от детей | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Настольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 0.333 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь помещения | 50 кв.м |
| Цвет | Бежевый |
| Дополнительно | ароматизация |
| Состояние | новый |
| Управление | Механическое |
| Энергопотребление | 220 Вт |
- Цена: 350 ₴

