-10%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний блок живлення для ноутбука Sony VAIO 19.5 V 4.7 A 92 W — надійний зарядний пристрій для вашого ґаджета. Мережевий адаптер має стандартний роз'єм 6.5*4.4 мм з центральним піном і обладнаний світловим індикатором роботи. Ця зарядка для Соні повністю сумісна із серіями VAIO PCG і VGN, забезпечуючи стабільну напругу та захист від перепадів у мережі. Ідеальна заміна оригінального блока живлення Sony з параметрами 19.5 вольтів і 4.7 амперів.
Характеристики:
- Тип: AC адаптер, адаптер живлення, блок живлення, імпульсний блок живлення, мережевий адаптер
- Для бренда: Sony
- Вхід: AC 100-240V.1.5A 50-60Hz
- Вихід: 19.5V 4.7A
- Потужність: 92W
- Роз'єм: 6.5 х 4.4 мм
- Тип роз'єму для під'єднання: Штекер
- Індикація: Є
- Захист від короткого замикання, від перевантаження за струмом, від перенапруги, від перегрівання. Подвійна ізоляція (не вимагає під'єднання до розетки із заземленням). Для використання тільки всередині приміщень
- Колір: Чорний
Комплектація
- 1*БП
- 1*Мережевий шнур
- 1*Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 92 Вт |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Мережевий |
| Тип | Адаптер |
| Користувацькі характеристики | |
| Сила тока | 4.7 А |
- Ціна: 345,60 ₴





