


LiitoKala Lii-100 — маленький універсальний автоматичний зарядний пристрій, сумісний практично з усіма циліндричними акумуляторами, у такий спосіб усуває потребу використання декількох зарядних пристроїв. LiitoKala Lii-100 автоматично розпізнає літій-іонні (Li-ion), нікель-металгідридні (Ni-Mh) і нікель-кадмієві акумулятори (Ni-Cd), заряджає літій-фосфатні (LiFePO4) акумулятори, а також Li-ION акумулятори з кінцевою напругою 4,35в
Тип: універсальний автоматичний зарядний пристрій.
Кількість каналів: один канал із рухомим контактом «мінус»
Світлодіодна індикація типу акумулятора, струму заряду та рівня поточного заряду акумулятора
Сумісні акумулятори:
NiMН/NiCd: C (R14), SC, пальчикові АА, мініпальчикові ААА
Li-ion/LiFePO4/Li-ion 4,35 V: від 10440 до 26650, включно з популярними розмірами 18650, 14500, 16340, 18350, 20700, 21700
підходить для акумуляторів 18650/26650 із захистом
Вибір струмів заряду: 0,5A/1A
Функція PowerBank для підзаряджання мобільних пристроїв
USB-вихід 5V 1A
Визначення повного заряду Ni-Cd/Ni-MH акумуляторів за напругою (1,48V)
Визначення повного заряду Li-ion акумуляторів за напругою (4.2V/4,35V)
Функція активації повністю розряджених акумуляторів 0V
Вхідна напруга: DC 5V 1A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідне під'єднання | проприєтарний роз'єм |
| Додатково | автоматичне вимкнення заряду |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1-2 |
| Вихідна напруга | 3.7 В |
| Призначення | для літій-іонних акумуляторних батарей |
| Тип заряджання | Li-Ion |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вхідне під'єднання | 220V |
| Тип підключення | от сети |
| Напруга живильної частини | 12 В |
| Сумісність | універсальні |
| Стан | новий |
- Ціна: 275 ₴

